GERİ

Yorum Politikası


 • 1- CocuklaNereye.com üyesi, çocuklarıyla birlikte nereye gideceğini CocuklaNereye.com\'da planlar, deneyimlerini yorumlarıyla paylaşır, öneri ve görüşleriyle siteyi zenginleştirir. 

  2- CocuklaNereye.com üyesi yaptığı her yorumun diğer ebeveynler için çok değerli olduğunu bilir, gerçek  ve doğru yorumlarda bulunur.

  3- CocuklaNereye.com üyesi yaptığı yorumların gidilen mekanlarla ilgili deneyimlerle sınırlı olduğunu bilir,  yorumlarında mekanın, işletmenin kurumsal politikasını eleştiren, hakaret ve küfür içerikli yorumlar yazmaz. 

  4- CocuklaNereye.com üyesi, siyasi, dini ve ayrımcı hiçbir içerikle paylaşımda bulunmaz. 

  5- CocuklaNereye.com üyesi, yukarıda belirtilen aykırı içerikle yapılan yorumların admin tarafından onaylanmayacağını ve yayınlanmayacağını bilir. 

  6- CocuklaNereye.com üyesi, yapılan yorumların, yorum sahibine ait olduğunu, CocuklaNereye.com görüşü ve sorumluluğu olmadığını bilir.

  7- CocuklaNereye.com üyesi, CocuklaNereye.com\'un hiçbir mekan, etkinlik ve sitede yer alan  bilgiyi tavsiye değil bilgi amacı ile koyduğunu bilir.

  8- CocuklaNereye.com üyesi, CocuklaNereye.com\'un sitede yer alan mekan, etkinlik ve diğer işletme faaliyetlerinden sorumlu olmadığı gibi, yaşanacak olumlu ve olumsuz her deneyimin işletme ve kişiler arasında olduğunu bilir.  


  CocuklaNereye.com\'a üye olduğunuz ve yorum politikasına uygun yorumlar yazdığınız için teşekkür ederiz.