GERİ

Swimbaby

Toplam 0 Yorum yapıldı.

0/5
İstanbul

Swimbaby bir yüzme okulu değildir.

Bebeklere ve okul öncesi çocuklara doğuştan sahip oldukları dalış ve su altında nefes tutma refleksini, verilen komutlar sayesinde kullanmalarını öğreten, fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini destekleyen bir su aktivitesidir.

40 yıllık deneyimin bir ürünü olarak Avustralyalı yüzme antrenörü Laurie Lawrence tarafından geliştirilen müfredatı, 0-4 yaş arası bebeklerin ve okul öncesi çocukların ebeveynleriyle kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini, bununla birlikte güvenli bir şekilde yüzmenin altyapısını oluşturmalarını hedef almaktadır.

Dersler bebek ve okul öncesi yüzme eğitmeni ve Swimbaby Türkiye’nin kurucusu Yasemin Saner Çulha tarafından verilmektedir.

Yasemin Hanım İngiltere 'den (STA (Swimming Teachers Association)) ve Avustralya'dan (World Wide Swim School) yüzme ve güvenlik eğitimlerini tamamlamış, uygulanan farklı bebek yüzdürme tekniklerinde tecrübeli bir eğitmendir.

2013 yılında Swimbaby'yi kurmuş ve halen eğitmenlik yapmaya devam etmektedir.

Ders verilen havuzlar Ozonla temizlenmektedir, havuz derinlikleri 140 cm, su sıcaklığı 29 derece, ortam sıcaklığı  da 31derece.

Dersler tercihen 1 deneme dersi ve ardından yapılan 5’er haftalık kurlar halinde haftada 1 gün 30 dakika’dır. 

Dersler Istanbul’da Anadolu Yakasında Dedeman Bostancı Otelinde Cumartesi günleri, Avrupa Yakasında da Cuma günleri Zone Club Göktürk ve Pazar günleri de Mövenpick Hotel 4 Leventte yapılmaktadır. 

FOTOĞRAFLAR

YORUMLAR

Kaç Puan Verirsiniz :

Yorumunu Gönder
Bu mekan size mi ait? Mekan yönetimi için hemen KAYIT OL