GERİ

Swim Labs Yüzme Okulu

Toplam 0 Yorum yapıldı.

0/5
Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi, Akatlar Etiler, Beşiktaş İstanbul

Amerika’nın ünlü yüzme okulu Swim Labs, diğer yüzme okullarından farklı havuz sistemiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor. 6. Aydan itibaren her yaşa uygun olarak eğitim verilen Swim Labs’de çocuklar uygun sıcaklıktaki suda, hijyenik, güvenli ve eğlenceli bir biçimde doğru yüzme stilini öğreniyor. 

Swim Labs, havuzda yer alan karşı akıntı sistemi ile sınırsız yüzme sağlayarak havuz içinde bir yüzme bandı yaratıyor. Akıntı hızının eğitmenler tarafından istenilen seviyeye göre ayarlanabildiği sistemle çocuklar, en doğru şekilde yüzme biçimini öğrenirken, vücutlarını suda daha iyi kullanma becerisini de kazanıyorlar. Havuzun dibinde yer alan ayna sayesinde yüzerken kendilerini de görebilen çocuklara ayrıca havuzun içindeki kameralar sayesinde, video analiz sistemiyle, daha hızlı ve daha doğru teknikle nasıl yüzecekleri konusunda da geri bildirim sağlanabiliyor. 

3 yaş altındaki çocukların bir ebeveyniyle eğitim aldıkları Swim Labs yüzme okulunda 3 yaş üstü çocuklar keyifle yüzerken aileler de özel olarak ayrılmış cafe’de hem onları izleyebiliyor hem de sohbet etme fırsatı buluyorlar. 

Swim Labs, sadece çocuklar için değil yüzmeyi seven ya da doğru yüzme stilini öğrenmek isteyen herkese seviyesine uygun eğitim seçenekleri de sunuyor.

Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi içinde yer alan Swim Labs, farklı eğitim stili, sağladığı teknolojik imkanlar, video analiz sitemi, sonsuz yüzme hissi ve ayarlanabilir hız seviyeleriyle sadece çocuklar değil anne- babaların da yüzmek için tercihi olacak.

FOTOĞRAFLAR

  • Yaş Grubu0-12
  • AdresAkatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi, Akatlar Etiler, Beşiktaş İstanbul
  • Telefon
  • Web-

YORUMLAR

Kaç Puan Verirsiniz :

Yorumunu Gönder
Bu mekan size mi ait? Mekan yönetimi için hemen KAYIT OL