GERİ

Bambino Oyuncak

Toplam 0 Yorum yapıldı.

0/5
Bambino Oyuncak Akat Mh. Tepecik Yolu Alkent Çarşı 13/6 Beşiktaş İstanbul

Bambino Oyuncak çocukların eğitimine ve el becerilerinin gelişimine eğlenceli yoldan katkıda bulunmak için özel oyunları, oyuncakları, aktivite kitleri, Türkçe ve İngilizce kitap seçenekleri ile, Etiler Alkent Sitesi çarşısında 26 yıldır hizmet veriyor. 

Çocukların el becerileri ve zihin gelişimlerine katkıda bulunarak güzel bir geleceğe sahip olmalarına yardımcı olmak için sundukları oyuıncak gruplarına çok özen gösteriyorlar. 

Bambino Oyuncak’a uğrayıp ailecek veya çocuklarınızın arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmelerine olanak veren çok özel oyunları, aktivite kitlerini ve oyuncakları inceleyebilirsiniz. Ayrıca mağazanın içerisinde bulunan aktivite masasında çocuklarınız resimler yapabilir veya diğer aktivitelerde bulunabilir.

Bambino Oyuncak kış aylarında mağaza içerisinde, bahar ve yaz aylarında ise mağazanın önündeki bahçe kısmında çocuklar için aktiviteler düzenler. Mağazanın iletişim kartlarını dolduran müşterilere eposta yoluyla bildirilen aktivitelere katılabilir, çocuklarınızın hoşça vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.  

FOTOĞRAFLAR

  • Yaş Grubu0-12
  • AdresBambino Oyuncak Akat Mh. Tepecik Yolu Alkent Çarşı 13/6 Beşiktaş İstanbul
  • Telefon(212) 352-8182
  • Webbambinooyuncak@gmail.com

YORUMLAR

Kaç Puan Verirsiniz :

Yorumunu Gönder
Bu mekan size mi ait? Mekan yönetimi için hemen KAYIT OL