GERİ

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi

Toplam 0 Yorum yapıldı.

0/5
Emaar Square AVM, Ünalan Mahallesi, Ayazma Cd. No:78, 34700 Üsküdar İstanbul

Anadolu Yakası’nın ilk akvaryum ve sualtı hayvanat bahçesi olarak Çamlıca’nın yeni gözdesi Emaar Square’in içerisinde bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi;

Kayalık Kıyılar, Ana Tank, Deniz Anası Galerisi, Jungle, Nehirler, Penguen Adası, Timsah Krallığı adında 7 bölümden oluşuyor. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi daha önce Türkiye’de bulunmayan, Manta Vatozları, Su Samurları ve Su Fareleri ile herkesin çok sevdiği ve İstanbul’a ilk kez gelen Humboldt Penguenleri’ne ev sahipliği yapacak. 200’e yakın türle, 20 binden fazla canlının bulunacağı Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nin belki de en dikkat çeken konukları, Avusturalya’dan gelen 5 metre uzunluğundaki erkek ve 3 metre uzunluğundaki dişi timsahlar. 

48 akvaryum tankından oluşan Emaar Akvaryum’da çocuklar ekoloji ve okyanus hayatının sürdürülebilirliğiyle ilgili bilgi alırken, 270 derece görüş imkanı olan 45 metre uzunluğundaki akrilik tünelde gezip denizdeki mucizevi yaşamı ve birçok deniz canlısını görme fırsatını yakalayacaklar. Ayrıca dev timsahlar ve vatozlar çocuklara bu macerada eşlik edecek.

FOTOĞRAFLAR

  • Yaş Grubu0-12
  • AdresEmaar Square AVM, Ünalan Mahallesi, Ayazma Cd. No:78, 34700 Üsküdar İstanbul
  • Telefon
  • Webwww.emaar.com.tr

YORUMLAR

Kaç Puan Verirsiniz :

Yorumunu Gönder
Bu mekan size mi ait? Mekan yönetimi için hemen KAYIT OL